Teknoloji Haberleri
Trend

En iyi Android Uygulamaları (2020)

Günlük hayatta kullanılan telefonların yaklaşık %65 ini Android  telefonlar oluşturur. Dünya üzerinde yaklaşık 2 Milyar android kullanıcısı var. Gelin günlük hayatta işimize yarayacak uygulamalara göz atalım.
Ücretsiz android uygulamaları.

10-Lemon Cleaner (Önbellek temizleme)

Eğer telefonunuz sık sık yavaşlıyor, yada hafızanız alarm veriyor ise bu uygulama tam sizlik, uygulama bellekte biriken gereksiz belgeleri tek tıkla siliyor kullanımı basit ve ücretsizdir. Buradan indirebilirsiniz.

9-Google Files (Yapay zekalı dosya yöneticisi)

Bu uygulama ile birlikte sistemde gereksiz belgelerinizi Lemon Cleaner ile yaptığınız gibi temizleyebilirsiniz tek fark ise bu uygulama Google imzalı ve mükemmel bir yapay zekası var. Buradan indirebilirsiniz

8-YouTube Go (Reklamlardan arının.)

Hepimizin gün içinde nefret ile karşıladığımız Youtube premium reklamlarından kurtulabilirsiniz, bunun yanında videoları indirebilme imkanıda veriyor, ücretsiz ve youtube çıkışlıdır buradan indirebilirsiniz.

7-Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR

Acil bir durumunuz var ve elinizdeki belgeyi Pdf yapmanız gerekiyor, işte bu iş için en iyi uygulamlardan biri Adobe Scan dır. Hem ücretsiz hemde kullanımı kolaydır. Buradan indirebilirsiniz.

6-Moon+ Reader Pro (16,99 TL)

Kitap okumaya ilginiz var ise bu uygulama tam sizlik, hem kullanımı basit hemde şu sıralar indirimde. %50 indirimli almak Burayı tıklayın.

5-Facetune2 – Eğlenceli Selfie Düzenleyicisi


Ücretsiz Android uygulamaları (Öneri)

Oranızı buranızı düzeltmek, filtre yapmak, kırpma kesme, diş beyazlatma, boy uzatma gibi bir çok özelliğini ücretsiz veren Facetune2 yi  Buradan indirebilirsiniz.

4-Kilitleyici | Uygulama Kilitle – Parmak izi ile


Ücretsiz android uygulamaları (Öneri)

Özel dosyalarınızın başkaları tarafından görünmesini istemiyor iseniz tam size göre bir uygulama parmak izi desteği ile artık dosyalarınız güvende ve gizli, Buradan indirebilirsiniz.

3-Tetkik Sonucum

Tetkiksonucum uygulaması ile tıbbi tahlil/raporlarınız doktorlar tarafından yorumlanır ve günlük konuşma dilinde yazılarak size gönderilir. Buradan indirebilirsiniz.

2-Offline GPS

Offline olarak yani internetsiz olarak GPS konumunu ve gideceğiniz yönü bulabilirsiniz, hayat kurtaran uygulamalardan biridir. Buradan indirebilirsiniz.

1-Cameringo+ Filtreleri Kamera(5.00 TL)

Harika bir kamera uygulamasıdır, içinde 300 den fazla filtre vardır. Manuel pozlama ve bir çok ek özellik ile birlikte profesyonel işler çıkartabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz…

 

 

 

Tüm hakları saklıdır, kaynak gösterilerek yayınlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamları kapatmalısın :)